Ode aan Heiloo
Heiloo mag zich rijk noemen vanwege haar geschiedenis. Tijdens een wandeling of fietstocht ontdek je de iconen van Heiloo en ervaar je de geschiedenis.
Wandel of fiets
Cultuurhistorica Anita van Breugel en archeologe Silke Lange hebben een route samengesteld langs het erfgoed van Heiloo. Via een kaartje bezoek je, op eigen gelegenheid, de historische locaties.
Iconen van Heiloo
Aan de hand van de brochure ‘Ode aan Heiloo - Het rijke verleden’ word je onder andere meegenomen langs de waterputten van Heiloo, kom je meer te weten over Landgoed Nijenburg en het Heilooërbos. Ook over de betekenis van de houtwallen en hagen valt er wat te weten te komen. In de afgelopen twintig jaar is er veel nieuwe kennis vergaard en dit alles kom je te weten tijdens de route.
Duik in de geschiedenis van Heiloo
De brochure en het routekaartje vind je op de website en duik in de rijke geschiedenis van Heiloo.
Route
Download hier de route Ode aan Heiloo.