Museum BroekerVeiling - Warme Winterdagen

Het is de maand december en dan zijn de Warmen Winterdagen weer in Museum BroekerVeiling. Zo leuk! Er is weer veel te beleven. Wat kom jij DOEN?

Proeflab, dagelijks 11.00 - 16.00 uur
In het Proeflab maak je zelf appelmoes en brooddeeg, maar niet zomaar brooddeeg. Het zou het Proeflab niet zijn als je dit niet spannend kan maken. Je gaat dus experimenteren met het brooddeeg. Daarna ga je naar buiten met je deeg op een stok om bij de vuurtjes, die op het terrein staan, je broodje te garen. Mmmmm, daarna lekker opeten en vergeet daarbij niet je zelfgemaakte appelmoes erbij te doen!

Oud Hollandse spelletjes, dagelijks 10.00 - 17.00 uur
Allemaal spelletjes van vroeger, als dat niet leuk is!

Koekjes bakken, dagelijks 11.00 - 16.00 uur
Lekkerrrrrrrr.... tijdens de Warme Winterdagen bak je zelf overheerlijke kerstkoekjes. Dat wordt smullen! Of hang je ze in de boom? Ook leuk.

Westfries kostuum, dagelijks 11.00 - 15.00 uur

De leden van Stichting Behoud het West-Friese Kostuum vertellen je graag alles over de prachtige streekdrachten van West Friesland en wat men vroeger in dit gebied droeg.

Worteltjes van Oranje op 27 en 28 december 2023
Altijd al willen weten waarom worteltjes oranje zijn? Zorg dan dat je aanwezig bent bij de muzikale theatershow ‘Worteltjes van Oranje’ met Janna de Lathouder. De voorstelling is een verhaal uit de 16e eeuw waarin wortels, knuffels en voor jezelf opkomen centraal staan.

Palingrokerij op zaterdag 30 december
Je hebt de unieke kans om heerlijke authentiek gerookte palingen in te slaan. De palingroker is de hele dag bezig om de beste gerookte palingen te bereiden, die je tegen een aantrekkelijke prijs kunt kopen.

Koffershow op 4 januari 2024
Om 11.00, 12.00 en 15.00 uur is de Koffershow. Een prachtige show met theaterpoppen en muziek voor kinderen van 4 tot 8 jaar. De voorstelling duurt een half uur.

Museumweg 2
Broek op Langedijk

broekerveiling.nl/nl/warmewinterdagen
Datum
Zondag 7 januari 2024
(wo. 27 december 2023 t/m zon. 7 januari 2024)
Tijden

10.00 - 17.00 uur

Gesloten op 31 december 2023 en 1 januari 2024.

Entree

Tijdens de Warme Winterdagen 2023 gelden aangepaste entreeprijzen: € 9,50 voor kinderen en volwassenen vanaf 4 jaar. Kinderen onder de 4 hebben gratis toegang. Het museum is overigens gratis met de VIP-kaart van de Vriendenloterij en de Museumkaart.

Extra informatie

Rolstoel-, buggy- en kinderwagen vriendelijk.

Honden zijn welkom (aan de riem).

Gratis parkeren in de nabije omgeving.

Een bezoek aan het museum duurt gemiddeld 3 tot 4 uur. Als je het leuk vindt, ben je natuurlijk welkom om langer te blijven.