Atelier de Trog - De Buitenkans: Poppentheater

Maartje van Handig Theater speelt voor 2-6 jarigen in Atelier de Trog en wel de volgende voorstellingen: 

Zondag 22 maart: Hap, Slik, Weg
Rupsje kruipt uit zijn ei en heeft honger. Blaadjes en een peer vindt hij mjammie! Maar de kaas van Muis is bah! Dan vliegt Sjakie de zeemeeuw over, kijkt naar Rupsje en kraait: “die is lekker”! Wil hij rupsje opeten? Geen sprake van, roept muis! Oei oei, hoe zal dit aflopen?
Hap slik weg is een leuke peuter-en kleuter voorstelling met poppen en objecten die gaat over vriendschap, over wat je wel en niet lust en over groeien. Het verhaal begint en eindigt met liedjes op
de ukelele.

Zondag 19 april: Petertje de timmerman
Petertje woont in het bos. Hij is timmerman en maakt bedjes, bedjes en nog eens bedjes. Op een dag maakt hij er een voor Muis die bij hem logeert. Wanneer Muis slaapt kan Petertje verder werken aan het magische hout dat Muis in het bos vond. Als dat klaar is, doet hij een wel héél bijzondere ontdekking!

Donderdag 14 mei: Klein Hemels feest - Hap, Slik, Weg met knutselworkshop
Tijdens ons 'Klein Hemels Feest' op hemelvaartsdag donderdag 14 mei
speelt Maartje weer Hap Slik Weg!. Aansluitend is een knutselworkshop in
het thema van de voorstelling. Je kunt een kaartje met of zonder
workshop kopen. De workshop is 5 euro extra.

Kom je ook?

Atelier de Trog - De Buitenkans: Poppentheater

Landgoed Willibrordus

Bullaan 4
Heiloo

(072) 531 26 72

Meer informatie krijg je uitsluitend bij de organisator van dit evenement.

info@de-buitenkans.org
de-buitenkans.org
Datum
zondag 22 maart 2026
zondag 19 april 2026
donderdag 14 mei 2026
(diverse datums)
Openingstijden

22 maart 2026
10.00 - 10.40 uur

19 april 2026

10.00 - 10.40 uur

14 mei 2026
11.00 - 11.40 uur

Entree

Kind € 5,- p.p.
Workshop na voorstelling € 5,- p.p.

Extra informatie

Voor meer informatie, zie  www.pakjebuitenkans.shop