Hortus Alkmaar - Canto Ostinato

Canto Ostinato op twee marimba's in de open lucht. Dat wordt een bijzondere ervaring. Ben je erbij?

De Nederlandse componist Simeon ten Holt werkte in de jaren zeventig aan zijn Canto Ostinato. Canto wordt gerekend tot de minimalistische muziek en is een van de beroemdste werken uit de hedendaagse Nederlandse klassieke muziek.

Bij de meditatieve klanken van de Canto Ostinato droom je heerlijk weg of ontdek je steeds weer nieuwe patronen in de zich herhalende motieven.

Peter Elbertse (1954) was tot aan augustus 2015 voor meer dan 35 jaar als eerste paukenist verbonden aan het Nederlands Philharmonisch Orkest en het Nederlands Kamerorkest. Sinds 2010 runt hij in Culemborg Theater aan de Slag samen met zijn vrouw Anja.

Esther Doornink (1976) is slagwerker van het Radio Filharmonisch Orkest. Ze studeerde aan de conservatoria van Rotterdam en Utrecht en studeerde in 2001 af. Sinds 1999 voerde zij het muziekstuk meerdere malen uit op piano en marimba.

Hortus Alkmaar - Canto Ostinato

Berenkoog 43
Alkmaar
(Bedrijventerrein Beverkoog)

Meer informatie krijg je uitsluitend bij de organisator van dit evenement.

info@hortusalkmaar.nl
www.hortusalkmaar.nl
Datum
Zondag 17 september 2023
Tijden

15.00 - 17.00 uur

Entree

€ 26,- p/p 
Bestel hier je tickets

Extra informatie

De tuin is grotendeels rolstoeltoegankelijk.

Er is nog geen aangepaste toiletvoorziening.

Honden zijn niet toegestaan, hulphonden uitgezonderd.