Museum BroekerVeiling - Meivakantie

Tijdens de meivakantie kan je bij Museum BroekerVeiling weer volop genieten van extra kinderactiviteiten naast het dagelijkse museumprogramma, dat al heel leuk is! Zo is er bijna iedere dag wel iets bijzonders te doen.

Verder is er dagelijks de demonstratieveiling; neem plaats in de veilingbanken en druk op het juiste moment. Ook kun je een rondleiding volgen op de damschuit. Je gaat even terug in de tijd, om precies te zijn naar het begin van de 20e eeuw.
Verder is er een nieuwe tentoonstelling in de lighallen, getiteld ‘Leve de Sloot!

Programma 2024

Proeflab

Hier kun je je uitleven met allerlei verrassende groen(t)e experimenten. We noemen je dan een Gronderzoeker en Etenschapper!
Van zondag 28 april (29 april gesloten) t/m 4 mei 2024
Tijd: 11.00 - 16.00 uur

Knutselen
Kom op donderdag gezellig knutselen. Wat de knutselvrijwilligers hebben bedacht is nog even geheim, maar je gaat zeker met iets creatiefs mee naar huis! Kom je gezellig langs? Natuurlijk vindt het reguliere museumprogramma ook plaats en kan je varen en veilen.
Donderdag 2 mei van 13.00 - 16.00 uur

Kaarsen maken

Hebben jullie er al eens eentje gemaakt? In de lighallen van museum BroekerVeiling kan je elke woensdagmiddag in de meivakantie terecht bij onze vrijwilligers voor het maken van de mooiste creaties. Wil je er eentje maken met kronkels, of juist een rechte? Of wellicht een kaars met een knoop erin? Het kan allemaal. Kom dus even langs tussen het reguliere museumprogramma en het varen en veilen!
Woensdagen 1 mei vanaf 13.00 uur
€ 3,- per kaars

Westfriese Klederdracht

Tijdens de meivakantie zijn diverse leden van de Vereniging Behoud Westfries Kostuum regelmatig in het museum te bewonderen in hun Westfriese pak. Ze nemen hun handwerken mee en gaan onder meer haken, breien, kantklossen en nog veel meer. En jij kan je verkleden in authentieke Westfriese kleding!
Van zondag 28 april t/m zondag 5 mei (29 april gesloten)
Tijd: 11.00 tot 15.00 uur

Speurtocht
Van zondag 28 april t/m zondag 5 mei (29 april gesloten) kun je je hart ophalen tijdens een boeiende speurtocht door het museum. Als je de puzzel oplost krijg je een ouderwetse verrassing!

Tijdens de openingstijden van het museum is er uiteraard ook genoeg tijd om even uit te rusten en te genieten van koffie en huisgemaakte appeltaart of een heerlijke, gezonde lunch.

Museumweg 2
Broek op Langedijk

(0226) 31 38 07

info@broekerveiling.nl
www.broekerveiling.nl
Datum
zaterdag 4 mei 2024
zondag 5 mei 2024
(t/m zondag 5 mei 2024)
Tijden

10.00 - 17.00 uur

Dinsdag t/m zondag

Entree

Er zijn diverse mogelijkheden voor een ticket, inclusief demonstratieveiling, rondvaart (naar gelang het weer met een open of dichte boot), audiotour en exposities. Meer informatie vind je op deze link.

Of bestel hier direct je ticket(s).

Voor de extra activiteiten betaal je soms een kleine bijdrage.

Extra informatie

Rolstoelvriendelijk.

Gratis parkeren in de nabije omgeving.

Een bezoek aan het museum duurt gemiddeld 3 à 4 uur. Heb je er veel plezier in, dan blijf je natuurlijk gezellig langer.