LN - Wandeling Hempolder
De Hempolder bij Akersloot is een geweldige plek om weidevogels te kunnen zien. Buitelende kieviten, roepende grutto’s en zenuwachtige tureluurs. Hier broeden nog ouderwetse aantallen weidevogels en zelfs de kemphaan komt er voor. Dat is in Nederland heel bijzonder, want deze soort is vrijwel overal verdwenen. En met het Alkmaardermeer in de buurt beleef je de openheid van het prachtige Noord-Hollandse landschap optimaal.
Tijdens de excursie maken we een wandeling over de dijk. Vanaf die plek laten de vogels in het natuurgebied zich prachtig bekijken. We nemen ook een kijkje bij de vogelhut waar een plas altijd vogels trekt.
LN - Wandeling Hempolder
Hemweg 1
Akersloot
Meer informatie krijg je uitsluitend bij de organisator van dit evenement.
www.gaatumee.nlZondag 12 mei 2024
10.00 - 12.00 uur
Volwassenen € 10,-
Donateurs € 6,-
Kinderen tot 12 jaar € 6,75
Kinderen van donateur(s) € 4,-
Vertrekpunt:
Vanaf Kennemerstraatweg, tussen Heiloo en Limmen, afslag Lagelaan richting de A9. Over het viaduct van de A9 met de bocht naar rechts, beneden linksaf. Aan het einde van de weg (gratis) parkeren.
Tip
Het is verstandig om laarzen of stevige schoenen aan te trekken.